اجرای طرح تردد خودرو های خدماتی

خودرو های خدماتی که فعالیت آنها خدمت رسانی به مردم می باشد در تمامی روز ها مجاز به تردد خودرو ها می باشد. و اجرای این طرح با همکاری اتحادیه ها قابل اجراست. مشاغلی مانند : قالیشویی ها ، گاز رسانی ها و …

حمایت از تولید کنندگان صنایع دستی اصفهان

صنایع دستی یکی از عوامل جذب گردیشگران به شهر اصفهان میباشد و افتخار های شهر نصف جهان می باشد. حمایت های مالی از جمله وام مسکن ، خودرو و … گرد همایی از تولیدکتندگان و تشویق بیشترین تولید کنندگان ، بهترین تولیدکنندگان و با اخلاق ترین تولید کنندگان در هر شاخه را در بر گیرد

شرق اصفهان در جغرافیای احتمالات سرطانی/ پای خشکسالی در میان است

اصفهان – شیوع سرطان در شرق اصفهان که در ماه‌های اخیر یکی از بحث برانگیزترین موضوعات بود درحالی از سوی معاون‌درمان استان و فرماندار تکذیب شد که نماینده مردم اصفهان به جد این مسئله را تائید کرد. به گزارش خبرنگار مهر، شیوع قابل تامل سرطان در منطقه ورزنه و مرگ و میر تعدادی از بیماران … ادامه خواندن مطلب “شرق اصفهان در جغرافیای احتمالات سرطانی/ پای خشکسالی در میان است”

آمار سرطان در اصفهان از متوسط کشوری بالاتر است

تحقق نیافتن سیاست های برنامه پنجم در حوزه بیماری های غیرواگیر دراستان به گفته قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، طبق آمارهای رسمی سالانه ۱۰۰هزار نفر سرطانی جدید در کشور شناسایی و به آمار سرطانی ها افزوده می شود. طلوعی توضیح می دهد: بیماری قلبی عروقی، تصادف، سرطان و اختلالات خلقی بیشترین عامل … ادامه خواندن مطلب “آمار سرطان در اصفهان از متوسط کشوری بالاتر است”

خطرات آنتن های BTS ، هشدار وزارت بهداشت و بی توجهی وزارت ارتباطات

قرار گرفتن در معرض آنتن های BTS به مدت زیاد و به دفعات مکرر به طور قطع مشکلاتی اعم از افزایش فشار خون، مشکلات عصبی، نوسان در تعداد ضربان قلب و… ایجاد خواهد کرد. – به اعتقاد بسیاری از پژوهشگران ، تشعشعات حاصل از آنتن های BTS برای انسان بسیار مضر است و در واقع … ادامه خواندن مطلب “خطرات آنتن های BTS ، هشدار وزارت بهداشت و بی توجهی وزارت ارتباطات”