شرق اصفهان در جغرافیای احتمالات سرطانی/ پای خشکسالی در میان است

اصفهان – شیوع سرطان در شرق اصفهان که در ماه‌های اخیر یکی از بحث برانگیزترین موضوعات بود درحالی از سوی معاون‌درمان استان و فرماندار تکذیب شد که نماینده مردم اصفهان به جد این مسئله را تائید کرد. به گزارش خبرنگار مهر، شیوع قابل تامل سرطان در منطقه ورزنه و مرگ و میر تعدادی از بیماران … ادامه خواندن مطلب “شرق اصفهان در جغرافیای احتمالات سرطانی/ پای خشکسالی در میان است”

آمار سرطان در اصفهان از متوسط کشوری بالاتر است

تحقق نیافتن سیاست های برنامه پنجم در حوزه بیماری های غیرواگیر دراستان به گفته قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، طبق آمارهای رسمی سالانه ۱۰۰هزار نفر سرطانی جدید در کشور شناسایی و به آمار سرطانی ها افزوده می شود. طلوعی توضیح می دهد: بیماری قلبی عروقی، تصادف، سرطان و اختلالات خلقی بیشترین عامل … ادامه خواندن مطلب “آمار سرطان در اصفهان از متوسط کشوری بالاتر است”

بیشترین تعداد مبتلایان به ام اس در اصفهان

رئیس انجمن ام اس اصفهان گفت، شمار بیماران مبتلا به ام اس در اصفهان بیش از دیگر نقاط کشور است. دکتر مسعود اعتمادی فر گفت: آمار بیماران ام.اس این استان به طور میانگین ۶۰ نفر در هر ۱۰۰ هزار نفر است که از میانگین جهانی نیز بیشتر است؛ در چند سال گذشته، تشکیل پرونده های … ادامه خواندن مطلب “بیشترین تعداد مبتلایان به ام اس در اصفهان”