۷ فناوری فراگیر تا سال ۲۰۳۰

مجمع جهانی اقتصاد به تازگی از هشتصد کارشناس در حوزه فناوری درباره فناوری هایی که در دهه آینده فراگیر می شوند نظرسنجی به عمل آورده است. در این نظرسنجی، هفت حوزه برای پیشرفت فناوری تا سال ۲۰۳۰ از سوی کارشناسان ترسیم شده است. از جمله این حوزه ها می توان به فراگیر شدن اینترنت اشیاء، … ادامه خواندن مطلب “۷ فناوری فراگیر تا سال ۲۰۳۰”

معرفی برترین شهرهای تکنولوژی دنیا

سرعت اینترنت در حد نور، دسترسی به فناوری اینترنت بی سیم با سرعت بالا، آموزش و فرهنگ فناوری، پتانسیل آینده و محل تولد گجتهای محبوب فناوری از ویژگی ۱۰ شهری هستند که جلوه های فناوری مدرن در آن به اوج خود رسیده است. دانلود روزنامه صبح امروز با سرعت نور، انجام کارهای معوق هنگام صرف … ادامه خواندن مطلب “معرفی برترین شهرهای تکنولوژی دنیا”

آشنایی با مفهوم شهر و شهروند الکترونیکی و اینترنتی

آشنایی با مفهوم شهر و شهروند الکترونیکی و اینترنتی در دنیای امروز که سرعت پیشرفت در عرصه علم به دقیقه و ثانیه رسیده است پیوستن به جهان الکترونیک و فناوری اطلاعات تنها راه ورود به این بزرگراه وسیع و پرتردد است. البته با وجود مسائل و مشکلات عدیده مربوط به آلودگی هوا ، آلودگی های … ادامه خواندن مطلب “آشنایی با مفهوم شهر و شهروند الکترونیکی و اینترنتی”

تحول جنبه ها و عناصر يك سازمان با معماري سازماني

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان فناوري اطلاعات ايران، مهندس نصرا.. جهانگرد در همايش معماري سازماني ايراني اظهار داشت: با توجه به اهداف مندرج در نقشه جامع دولت الكترونيكي و ساير اسناد بالا دستي مرتبط با دولت الكترونيكي به منظور حصول اطمينان از طراحي و پياده سازي خدمات الكترونيكي دستگاههاي اجرايي به … ادامه خواندن مطلب “تحول جنبه ها و عناصر يك سازمان با معماري سازماني”

۶ استارت‌آپ سفارش آنلاین غذا در ایران

پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت این اواخر به‌طور محسوسی قابل لمس است. این روند رو به جلو فرصت مناسبی برای شکل‌گیری و پیشرفت کسب‌وکارهای نوپا ایجاد کرده است تا سطح خدمات خود را بیش از پیش افزایش دهند. یکی از حوزه‌هایی که همواره مورد توجه مردم بوده سفارش غذا است. با توجه به ترافیک بسیار … ادامه خواندن مطلب “۶ استارت‌آپ سفارش آنلاین غذا در ایران”

بیشترین سرمایه بازار در اختیار شرکت‌های فناوری

چند سال پیش «مارک اندرسین» یکی از برجسته‌ترین کارآفرینان و مدیران دره تکنولوژی اعلام کرد که نرم‌افزارها در حال بلعیدن جهان هستند. کارشناسان زیادی این نظریه را تایید و بعضی دیگر هم رد کردند. با این وجود اما حالا شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد دنیای تکنولوژی آنقدر بزرگ شده است که در آینده‌ای نه … ادامه خواندن مطلب “بیشترین سرمایه بازار در اختیار شرکت‌های فناوری”