ثروتمندترین افراد جهان ۲۰۱۷

برای چهارمین سال پیاپی، بیل گیتس از سوی فهرست میلیاردهای جهان سال ۲۰۱۷ مجله فوربز به عنوان ثروتمندترین شخص جهان معرفی شد. رتبه نام ثروت خالص (دلار آمریکا) سن شهروندی منشأ ثروت ۱ بیل گیتس $۸۶٫۰ میلیارد ۶۰  ایالات متحده آمریکا مایکروسافت ۲ وارن بافت $۷۵٫۶ میلیارد ۸۵  ایالات متحده آمریکا برکشایر هاتاوی ۳ جف … ادامه خواندن مطلب “ثروتمندترین افراد جهان ۲۰۱۷”

دلایل موفقیت آمازون و شکست گوگل و اپل

آمازون در حال تبدیل شدن به شرکتی کاملا نوآور است که محصولاتی موفق‌تر از رقیبان بزرگ مانند اپل و گوگل دارد. اسپیکر هوشمند آمازون، اکو، در فصل تعطیلات سال جاری به فروش قابل توجهی دست یافت. اگرچه شرکت تولیدکننده آمار دقیق فروش این محصول را ارائه نکرده است، اما رقمی حدود ۹ برابر مدت مشابه … ادامه خواندن مطلب “دلایل موفقیت آمازون و شکست گوگل و اپل”

رمز موفقیت یک مدیر وب سایت

غالبا تصور می‌شود که یک سایت خوب و موفق قائم به ذات خودش است. یعنی مجموعه اطلاعات و سیستم نرم‌افزاری سایت است که باعث موفقیت آن شده است. اطلاعات خوب و سیستم نرم‌افزاری کارآمد صد البته در موفقیت یک سایت تاثیر به‌ سزایی دارند اما  آنچه که فراتر از همه این عوامل عمل می‌کند و … ادامه خواندن مطلب “رمز موفقیت یک مدیر وب سایت”

داستان موفقیت سایت Airbnb

اگر روزی خواستید به یک کشور خارجی در هر جای دنیا سفر کنید و از ماندن در هتل خسته شده‌اید، بهتر است قبل از سفر نگاهی به سایت airbnb.com بیندازید. در این سایت افراد مختلفی از سراسر دنیا، آپارتمان یا خانه خود را ثبت کرده‌اند و در معرض دیدن کاربران قرار داده‌اند تا در صورت … ادامه خواندن مطلب “داستان موفقیت سایت Airbnb”